Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

15/06/2021 року

Почалась пора планування літнього відпочинку. Більшість людей прагнуть забути про COVID-19 та поринути в приємну відпустку десь за межами набридлої карантинної території. Попри всі ці бажання не забуваймо про власну безпеку та необхідність самостійно убезпечувати себе від можливих захворювань ОРВІ в літній період. Оскільки бажання розслабитися в громадських місцях може бути пов’язане із ймовірністю захворіти на різні варіанти інфекційних захворювань, в тому числі і COVID-19 , то пропонуємо провести попередню профілактику для зміцнення свого організму перед літнім відпочинком, застосовуючи НАНОДІГАЛ ректально для чоловіків та жінок.

НАНОДІГАЛ – це простий та безпечний спосіб профілактики для людського організму, який є дієвим та швидко ефективним, простим в застосуванні як в дома, так і під час подорожі.

Застосування НАНОДІГАЛ ректальним способом сприятиме різносторонньому відновленню Ваших фізичних сил під час подорожі та убезпечить Вас, щоби попередити вірусні захворювання чи скоротити період одужання, якщо все ж таки встигли захворіти.

  Нанодігал – це безпечний рослинний препарат з танінів, які з давніх часів використовувались як дубильні речовини, яким притаманна виражена відновна дія на імунну систему, що відповідно, сприяє пригніченню вірусної, мікробної та грибкової інфекції, закріплює стійкість організму, зміцнює стінки судин. Новоутворена плівка із танінів захищає закінчення чутливих нервів від подразнення, та відчуття нівелюється і сприяє зменшенню наступної запальної реакції. Відсутній розвиток резистентності до препарату НАНОДІГАЛ.

   Як показав час, COVID-19 пов'язаний з безліччю різних симптомів, які раніше були для людини нескладними, щоби переносити хворобу на ногах. Але така поведінка призводить до значного виснаження організму, і якщо вчасно не надати допомогу своєму організму, то в ньому можуть відбутися незворотні шкідливі процеси. Щоби попередити  захворювання ОРВІ, від несподіваних симптомів як під час хвороби, так і протягом багатьох місяців після неї, рекомендуємо застосовувати НАНОДІГАЛ ректально. Щоби упростити собі період профілактики чи час для відновлення після захворювання, буде достатньо у ввечері після водних процедур застосувати НАНОДІГАЛ ректальним способом та лягти спати. Ви спите, а Нанодігал сприяє оздоровленню Вашого організму! Нанодігал є препарат з основою рослинного походження, а тому має високий профіль терапевтичної безпеки, володіє антиоксидантною, загальнозміцнюючою, адаптогенною, тонізуючою, імунномодулюючою дією. Хімічний склад : дубильні речовини (катехін),вітаміни В1, В2, В6, С, Н, РР та пантотенова кислота, мінерали: цинк, марганець, кобальт, титан, залізо, срібло, хром, левулін, галова кислота, ситостерин, лейкоантоціанідин, полісахариди, пектини, кверцетин, кумарини. НАНОДІГАЛ буде корисним в комплексі терапії та профілактиці постковідного астенічного синдрому, оскільки забезпечує широкий спектр терапевтичних і профілактичних ефектів, відсутня необхідність додаткового застосування гормонів, вітамінів, мікроелементів.

  НАНОДІГАЛ  можна замовити у нас на сайті або препарат також доступний для усіх бажаючих замовити та придбати НАНОДІГАЛ в аптеках Вашого міста чи села по всій території України. Будьмо відповідальними за своє здоров’я та навколишній світ! Користуйтесь медичними масками в місцях скупчення людей. Пропонуємо подбати про профілактику НАНОДІГАЛОМ перед літньою відпусткою та покладіть Нанодігал собі в домашню аптечку. Легко робимо здоров'я міцним!

Міцного Вам здоров’я та вдалого літа!

30/03/2020

Прийшов час, коли  більшість людей знаходяться з сім’ями вдома на карантині, і тепер у всіх нас, при бажанні, достатньо  часу, щоби проявити турботу до свого тіла та організму.

Вимушене часте миття рук та зовнішнє використання антисептиків виснажує шкіру, але цей захід є важливим, щоби убезпечити себе та своїх рідних від вірусних захворювань та грипу.

Але можна ще додатково провести оздоровчі профілактичні заходи зі зміцнення імунітету, аби попередити вірусні захворювання чи мінімізувати період виздоровлення, якщо все ж таки встигли захворіти.

Зараз весна, наш організм виснажений після зимового періоду, а тут ще додаткові зовнішні стреси, емоції від надмірних переживань, фізичних навантажень та думок про невідоме. В таких напружених умовах та діючій реальності достатньо проведеного часу лежачи вдома можна скористатись засобами для профілактики: Нанодігал та Навенін стануть допомогою в безпечному зміцненні імунітету, можуть протидіяти вірусним захворюванням та/або скоротити період виздоровлення, відновлення організму після хвороби. Зокрема: Нанодігал посилить імунітет, Навенін - попередить депресію, збалансує роботу серцевої та нервової систем.

Нанодігал та Навенін – це моно компонентні препарати з екстрактів рослинного походження.

В основі Нанодігалу – таніни, які з давніх часів використовувались як дубильні речовини, яким притаманна виражена відновна дія на імунну систему, що відповідно, сприяє пригніченню вірусної, мікробної та грибкової інфекції, закріплює стійкість організму. Відсутній розвиток резистентності до препарату.

НАВЕНІН – це рослинний екстракт із вівса молочної стиглості з високим рівнем збереження активних речовин (фітостерини, флавоноїди, вітаміни групи А,В, Е, органічні кислоти, макро- та мікроелементи, індольний алколоїд авенін, сапоніни. НАВЕНІН завдяки вмісту магнію нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем, нормалізує серцебиття, апетит, позбавляє від безсоння, індольний алкалоїд авенін надає заспокійливу та загальнозміцнюючу дії, полі феноли сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатин - на діяльність щитовидної залози. НАВЕНІН багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, поповнює баланс кремнію в організмі, зміцнює судини та опорно-рухову систему організму. Що особливо буде потрібно для здоров’я людини після активного використання антисептиків та від іншого агресивного середовища під час тривалого періоду перебування вдома. НАВЕНІН покращує еластичність стінок судин, природнім та безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, попереджує процеси старіння організму.

Нанодігал та Навенін з основою рослинного походження, а тому мають високий профіль терапевтичної безпеки, широкий спектр терапевтичних і профілактичних ефектів, володіють багатофункціональною дією, відповідно, відсутня необхідність додаткового застосування гормонів, вітамінів, мікроелементів. Також профілактичні засоби в формі випуску супозиторії мають додаткові переваги від ректального застосування: це - незалежність ефекту всмоктування діючих речовин від заповнення травного тракту, без задіяння в роботі шлунково-кишкового тракту, печінки (діючі речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунку), будуть відсутні подразнюючі дії діючих речовин препарату на слизову шлунково-кишкового тракту, що в т.ч. сприяє зниженню рівня алергічних реакцій.

Спосіб застосування з метою профілактики: ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Рекомендуємо, на ніч, після вологого душу перед сном. Коли Ви вночі, лежачи, відпочиваєте, то Нанодігал та Навенін працюють на Вас, на благо Вашого здоров’я та краси.

Замовте Нанодігал та Навенін в нашому Інтернет-магазині або придбайте у національного фармдистриб’ютора чи в аптеках України.

Будьте здорові, подбайте про своє здоров’я та красу, убезпечте себе!

 

29.12.2019

Зима 2019-2020 радує нас теплими днями. Нажаль, така температура в свою чергу сприяє поширенню вірусів та збільшенню захворювань грипу та ГРВІ. Щоби убезпечити себе від захворювань або зменшити наслідки вживання лікарських засобів в процесі виздоровлення, рекомендуємо профілактику засобом НАВЕНІН.

НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), вітаміни  групи B, А, Е, які є життєво необхідні людському організму, також містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, що сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язових тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, сприяє регенерації тканин,  відновленню кісток, суглобів та зв'язок. В його складі велика кількість природнього походження мінеральних солей і найцінніших мікро- і макро-елементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду. В сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН також стане для Вас ефективним помічником в період новорічних святкувань 2020: для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму, зниження рівня холестерину в крові, для підвищення захисних функцій печінки і її здатності до самоочищення, нормалізації ліпідного обміну, загального очищення організму.

НАВЕНІН застосовують залежно від призначення: ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Перевагою ректального способу введення НАВЕНІН буде висока швидкість всмоктування діючої речовин, в порівнянні з внутрішньо-м'язовим шляхом введенням, при цьому сам процес фармакокінетики рослинного засобу проходить без участі шлунково-кишкового тракту, печінки (а саме: корисні речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунка).

Придбати НАВЕНІН можна в аптеках Вашого міста або здійснити замовлення у нас на сайті.

Бажаємо Вам весело та в здоров’ї провести всі новорічні свята 2020!

Покращуйте своє здоров’я безпечно за допомогою НАВЕНІН!

Ми живемо в сучасному світі, наповненому різними стресами, яскравими викликами, та екологією, яка призиває людину на допомогу. При цьому, нам хочеться тривалий час подовжувати молодість свого організму, в цілому залишатися здоровими та почувати себе щасливими. Для того, щоби якомога швидко та влучно допомогти людському організму рекомендуємо НАВЕНІН – засіб профілактично-гігієнічний.

НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, вітаміни  групи B, А, Е, які є життєво необхідні людському організму.  НАВЕНІН сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів, запобігає виникненню запальних процесів в сечостатевій системі, рекомендується для підтримання репродуктивних функцій, збереження та покращення потенції та сексуального бажання у чоловіків, особливо що регулярно займаються важкими силовими навантаженнями, бігом. НАВЕНІН ефективний помічник для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму, зниження рівня холестерину в крові, для підвищення захисних функцій печінки і її здатності до самоочищення, нормалізації ліпідного обміну, загального очищення організму.

НАВЕНІН містить комплекс біологічно активних сполук, зокрема: поліфеноли сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатин - на діяльність щитовидної залози. НАВЕНІН буде корисним як джерело лізину всім, кому за 40+, та подорожуючим, вегетаріанцям, спортсменам-бігунам, спортсменам при заняттях бодібілдингом та фітнесом. НАВЕНІН рекомендується як додатковий профілактичний засіб при цукровому діабеті, анемії; при комплексній профілактиці для зниження вироблення холестерину печінкою та зменшення секреції інсуліну. НАВЕНІН є ефективним з метою покращення сечовидільної функції у чоловіків, в тому числі при аденомі передміхурової залози, в т.ч. і як джерело лізину; чоловікам та жінкам - для відновлення функціональної активності  та зміцнення нервової і серцево-судинної систем, зміцнення м’язу серця, очищення судин, при атеросклерозі, ожирінні. НАВЕНІН є додатковою профілактикою при відкладеннях солей, при ревматизмі, мігрені, ломоті, виснаженні організму, як джерело кремнію. НАВЕНІН покращує еластичність стінок судин, природнім та безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, попереджує процеси старіння організму, сприяє схудненню.

НАВЕНІН спосіб застосування: залежно від призначення ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 10 днів, при потребі – до 20-30 днів. Переваги ректального способу введення НАВЕНІН: у прямій кишці є стійке середовище для всмоктування препаратів - рН, в'язкість і температура постійні, ректальна рухливість дуже низька, також відповідно відсутні ефекти подразнюючої дії активних речовин рослинного екстракту на слизову шлунково-кишкового тракту та проявляється незалежність ефекту всмоктування корисних речовин від заповнення травного тракту, наявні висока швидкість всмоктування діючої речовин, в порівнянні з внутрішньо-м'язовим шляхом введенням та сам процес фармакокінетики рослинного засобу проходить без участі шлунково-кишкового тракту, печінки (корисні речовини не руйнуються під впливом ензимів і pH середовища шлунка), сприяє зниженню рівня алергічних реакцій.

Придбати НАВЕНІН можна в аптеках Вашого міста або здійснити замовлення у нас на сайті. Бажаємо Вам залишатись в здоров’ї, безпечно покращуйте своє здоров’я за допомогою НАВЕНІН!

2018-06-25

З дитинства ми знаємо та чуємо про вівсяну кашу. Хтось споживає овес  в обробленому вигляді (пластівці, каші) із задоволенням, хтось – терпить періодично, ну, тому що корисно, а хтось - все-таки не любить. Не ввійшла ця страва в його серце. Але медичні спеціалісти та спеціалісти з харчування виділяють вівсяну кашу як продукт корисний для організму людини в цілому, для його омолодження, і в тому ж числі – для попередження та захисту від раку.

Сучасне виробництво надало людині  багато варіантів щодо вибору вівсяної каші. Ми ж сьогодні хочемо звернути увагу на НАВЕНІН – засіб профілактичний з екстракту вівса в стані молочної стиглості. НАВЕНІН®  - це рослинний засіб, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язових тканинах, покращує засвоєння вуглеводів.

НАВЕНІН містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту. Згідно з останніми науковими даними було з'ясовано, що лізин в організмі не накопичується, виділяючись разом з продуктами обміну. А в той час, поки дана амінокислота присутня в організмі, вона виконує роль енергетичної компоненти. Лізин необхідний організму завжди. Лізин здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. Оскільки лізин в організмі не накопичується, то і не створює токсичної дії на організм. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро- і макро-елементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН має багато інших корисних бонусів для здоров'я та довголіття людини:  покращує структуру волосся, робить його більш щільним та гладким; сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, відновленню кісток, суглобів та зв'язок, сприяє регенерації тканин. Тому НАВЕНІН буде корисним спортсменам та фізично активним людям, особливо тим, які тренуються в першій половині дня, при заняттях бодібілдингом та фітнесом, при вікових змінах (особливо чоловічого організму-чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці). НАВЕНІН рекомендується всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. Лізин в складі НАВЕНІНУ також здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. Якщо застосовувати НАВЕНІН за тиждень до початку туристичної поїздки, то це стане доброю підготовкою організму до ймовірного стресу та зміни клімату, як результат убезпечить організм відпочиваючого на морі чи подорожуючого країнами з іншим кліматом від простудних захворювань, зменшить та згладить інші прояви адаптації організму до зовнішньої зміни. НАВЕНІН за сприяння лізину підвищує розумову працездатність організму, покращує короткострокову пам'ять. А ще дуже важливо, НАВЕНІН  – це профілактика атеросклерозу, прекрасний засіб для зміцнення імунітету. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. Рекомендується застосовувати Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом по десять-двадцять днів. Замовити НАВЕНІН можна в аптечних закладах при лікарняних установах або в нашому Інтернет-магазині.

І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим!

06/05/2018

Отже, літо. Справжнє гаряче літо. Багато з нас починає готуватись до відпустки. Море багатьом вже сниться. Море омріяне та обране в туристичних путівках, закріплене купленим новими купальником, плавками, шортами і т.д. Хтось купить новий смартфон або човен для вдалої відпустки. А що Ви зробили для свого коханого здоров’я, для любимого організму, щоби він зумів достойно пережити всі стреси від відпочинку? Авжеж, різка зміна обстановки та клімату стануть стресом для нашого організму.

А тому, для вдалої відпустки потрібно підготовити свій організм до літньої відпускної кампанії. Зокрема,застосування профілактично-гігієнічного засобу НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки правильно підготовить Ваш організм до відпочинку. НАВЕНІН®  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. У НАВЕНІНІ велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм. НАВЕНІН, містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. Для здоров’я людини важливими є не тільки кількісні показники, а саме дотримання правильних пропорцій амінокислот. Потрібно зауважити, що лізин в організмі не накопичується, і не створює токсичної дії на організм. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту.

Навенін® це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період та періоди до початку відпускних поїздок на море або інші зміни клімату. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. НАВЕНІН також рекомендується як профілактичний засіб при атеросклерозі, ожирінні,  до та після операцій. Лізин в поєднанні з проліном і вітаміном С запобігає утворенню ліпопротеїдів, що викликають закупорку артерій, отже, буде корисний при серцево-судинних патологіях.

НАВЕНІН хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд – авенін.

Щоби бути в прекрасній формі, застосовуйте Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом ректально по десять днів, в тому числі напередодні за десять-двадцять днів до початку туристичної поїздки або відпускної кампанії. І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим, а літня відпустка буде корисною!

2017-11-21

Мінімізація шкоди для здоров’я людини шляхом використання менш шкідливих продуктів  та засобів стали трендом в Європі, і на сьогодні вже досягнула України.  Новий тренд, який описують  терміном harm reduction (зниження шкоди – англ.), це життєвий підхід, направлений на збереження здоров’я кожної людини. Його суть не в заборонні шкідливих звичок та поведінки, а в зменшені їх наслідків.  

Harm reduction – частково нова течія культури та поведінки в Україні, і найбільш поширеною є в середовищі  молодшого сучасного покоління українців, і, незалежно від віку - освіченої групи населення. До концепції harm reduction стали відносити, наприклад, використання презервативів для убезпечення статевого інфікування та попередження незапланованої вагітності, свідоме зменшення цукру та солі під час споживання людиною їжі, мінімізацію або взагалі уникнення застосування транс жирів при виробництві продуктів харчування, використання органічних складових у виробництві косметики, відповідальне споживання алкоголю та перехід на безпечні напитки і т.п.

В Україні концепція harm reduction як цілісна система поки що не здобула масової популярності. Однак, деякі компанії локально вже активно турбуються про зниження шкоди та покращення здоров’я споживачів своєї продукції. Саме таку концепцію в своїй діяльності розділяє наша компанія ДІАСФАРМА та  наш партнер НЛФЦ Авіцена - виробник продукції, представленої на нашому сайті – супозиторії: НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ,СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ.

З відкритих джерел відомо, що за результатами 2016 року, 25% жінок та 16% чоловіків в Україні хворіють від надмірної ваги. Неправильне харчування та гіподинамія стали причиною порушення обміну речовин, і, як наслідок поширення зростання неінфекційних захворювань – серцево-судинні захворювання, ожиріння, діабет, хронічні захворювання, онкологія та інші. Проте, на сьогодні неінфекційним захворюванням  можливо запобігати, та коректувати стан організму, в тому числі і спеціальними профілактичними засобами, які будуть робити життя таких пацієнтів комфортнішим та поступово виводити організм до стану самостійного здорового ритму життя.

Поміняти звичку людини та навчити її ставитися до себе бережно у всіх відношеннях, напевно, не просто, але – досяжно. На допомогу пацієнтам з неінфекційними захворюваннями прийдуть наші супозиторії: НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ. Застосовувати їх необхідно залежно від призначення 1-2 рази в день протягом 10-20 днів як самостійний профілактичний засіб або в комплексній терапії за узгодженням з провідним спеціалістом. Зокрема, НАВЕНІН, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН сприяє нівелюванню та зменшенню процесів старіння, що в свою чергу також віддалить та попередить накопичення старчих хвороб, покращить якість життя.

СЕЛЕНАРІН сприяє відновленню статевої функції у чоловіків, сприятливо впливає на посилення чоловічої потенції та підвищує лібідо у жінок. Компоненти СЕЛЕНАРІНу в організмі людини нормалізують баланс співвідношення гормонів у чоловіків та у молодих жінок (до 45 років) із захворюваннями, які пов’язані з віковими гормональними змінами, відновлюють обмін речовин, попереджують порушення функцій органів репродуктивної та сечовидільної систем. При використані СЕЛЕНАРІН у чоловіків та жінок із акне шкіра скоріше відновлюється та очищується. Селенарін® також сприяє  зменшенню холестерину  та глюкози в крові, рекомендується також і для профілактики та поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів, зниження проявів  акне.

ЦЕРНАВІН рекомендується жінкам старшої вікової групи зі зниженим гормональним фоном, що проявляється у вигляді сверблячки, сухості статевих органів, для запобігання остеопорозу, жінкам, що страждають цукровим діабетом, який супроводжується сверблячкою вульви, при потребі контролювати нерегулярний цикл, симптоми «середнього віку» і безладні кровотечі, щоби відновити порушений менструальний цикл, різкі зміни тиску, постійну хронічну втому, часті головні болі, набряклості і розлади травної системи, і як профілактичний засіб для жінок в  період ускладнень при менопаузі, коли організм жінки не здатний самостійно виробляти необхідну кількість гормонів, при тривалих та виснажливих поїздках, відрядженнях, стресах та перевантаженнях і т.п. ЦЕРНАВІН є дієвим для пом'якшення загальних розладів організму, обумовлених недостатністю роботи статевих залоз при клімаксі і після операцій на жіночих статевих органах, при остеопорозі, атрофії шкіри і слизових сечостатевих шляхів, атеросклерозі, припливах, пітливості. Активні речовини ЦЕРНАВІНу  підсилюють лактацію молока у жінок, що годують, зважаючи на наявність фіто естрогенів. ЦЕРНАВІН рекомендовано і чоловікам, і жінкам у відновлювальний період після операцій, травм, важких та тривалих хвороб, при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми, при комплексній терапії алкоголізму, для детоксикації, для покращення апетиту. ЦЕРНАВІН забезпечує синхронність функціональної активності нервової, ендокринної та імунної систем, також підсилює дезінтоксикацію організму, очищує організм від токсинів, знижує рівень холестерину в крові, виводить сечову кислоту, нормалізує водний баланс, має сечогінну дію, забезпечує зниження рівня глюкози в крові. ЦЕРНАВІН надає противиразковий та загоювальний ефект.

НАВЕНІН завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують для профілактики та при комплексній терапії сечокам'яної хвороби. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. НАВЕНІН це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин, покращує метаболізм. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу НАВЕНІН, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Механізми антиатеросклеротичної дії фітостеринів, що входять до складу НАВЕНІН, пов'язані з їх здатністю гальмувати всмоктування холестерину в кишечнику, знижувати в крові рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності - «поганих ліпідів». Завдяки вмісту магнію Навенін® застосовують для поліпшення роботи серцевої і нервової систем. НАВЕНІН містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1, чим запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту, і саме лізин регулює діяльність молочних залоз. Чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці, тому НАВЕНІН рекомендується чоловікам після 45 років, а також всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. У бігунів та подорожуючих на довгі дистанції недостатність лізину може привести до запалення сухожиль, а також до виснаження м'язів. Тому НАВЕНІН рекомендовано всім для профілактики, в тому числі при заняттях бодібілдингом та фітнесом, щоби після 40 років зберегти молоде обличчя, струнку фігуру та бути в прекрасній формі. І НАВЕНІН правильно підготовить Ваш організм до відпочинку, якщо ректально застосувати НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки.

НАНОДІГАЛ притаманне виражена відновна дія на імунну систему, що сприяє пригніченню вірусної, мікробної і грибкової інфекції та закріпленню стійкості організму до неї. Дія НАНОДІГАЛ спрямована на нівелювання запальних процесів при перенесених хірургічних втручаннях в гінекологічній сфері, на органах малого тазу в урології та проктології. Фенольні і поліфенольні сполуки (зокрема, дубильних речовин), що містить НАНОДІГАЛ, також використовують для посилення тривалості дії синтетичних лікарських засобів і зниження їх побічної дії.

ФЕЛІСИЛ містить флавоноїди (біологічно активні речовини, що володіють яскраво вираженою антиоксидантною дією), пектини, білки, дубильні речовини, жирні олії, крохмалі і багато інших корисних компонентів. Вміст галлової кислоти і її похідних пояснюють дезінфікуючі, антигеморрагічні властивості ФЕЛІСИЛУ. Кора дуба є безцінним даром природи, яка необхідна для підтримки нашого здоров'я і краси. Тому ФЕЛІСИЛ також буде корисним засобом для профілактики та терапії проти випадіння волосся, для зміцнення та відновлення краси волосся.

Усі супозиторії НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ містять допоміжну поліетиленоксидну основу, яка в свою чергу сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми. Купити НАВЕНІН, НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, ФЕЛІСИЛ можна в нашому Інтернет-магазині або замовляйте наші продукти в аптеках України.

2017-09-19

Тема нарушения функционального и гормонального дисбаланса у мужчин и древняя, и деликатная. Несмотря на то, что в этой области представлено самое разнообразное количество средств и рецептов, тем не менее, эта проблемка для Мужчин совсем не проблемка. А в реалиях нашего насыщенного стрессами времени, вопрос потенции и качества сексуальных ощущений до сих пор остаётся открытым.

«Зри в корень!» Там много ответов. Но ведь современному Мужчине некогда разбираться с ответами. Хотелось бы легко и без напряга – съел таблеточку, раз и всё решилось. Но почему тогда, когда «барахлит» под капотом Вашего любимого avto, Вы, Мужчина, сначала устанавливаете причину у высококлассного специалиста, которому доверите прикоснуться  святая - святых, а потом только подвергаете СВОЮ ЛЮБИМУЮ машину – ремонту?

Гормональные нарушения у мужчин имеют ряд последствий, которые приводят к нарушениям функционирования половой и эндокринной системы и органов, как следствие таких длительных нарушений – хронические заболевания. Научно-лечебные исследования в этой области постоянно предлагают решения терапии и профилактики. На сегодня для вспомогательного и глубинного решения этого очень важного вопроса для Мужчин и Женщин рекомендуется давно забытый, но такой эффективный способ повышения потенции у Мужчин и нормализация гормонального баланса на длительный период – экстракт из травы Эспарцет песчаный, который производится по специальной технологии вакуумно-конденсированного обезвоживания в Научно-лечебном фитоцентре «Авицена». В производстве продукции, ни на одном из этапов, не используется синтетические и химические добавки. На предприятии используют в производстве последние достижения отечественной и зарубежной науки. Так в результате, произвели СЕЛЕНАРИН, средство профилактически-гигиеническое, растительный экстракт из травы Эспарцет песчаный. Эспарцет песчаный - многолетнее травянистое растение, которое давно известно на юге Украины. Прекрасные цветы Эспарцеты песчаной привлекают качественным мёдом, а надземная часть Эспарцеты богата на жиры, белки, углеводы, клетчатку, зольное вещество, ферменты. Трава Эспарцета богата на аскорбиновую кислоту и каротин, семена содержат жирные масла. Входящие в состав растения флавоноиды, без азотистые соединения, витамины группы: В, С, РР, Е, микроэлементы - цинк, селен, железо, кобальт и рутин дают возможность говорить об Эспарцете как о лекарственном растении.

СЕЛЕНАРИН рекомендуется применять в комплексной терапии:

- при расстройствах половой функции у мужчин,

- при простатитах и аденоме предстательной железы,

- для усиления мужской потенции и нормализации продолжительности полового акта, повышения качества эрекции и увеличение выработки эякулята,

- для восстановления кровообращения в малом тазу и оптимизация выработки тестостерона при снижении сексуальной активности у мужчин,

- для профилактики и улучшения состояния кожи, волос и ногтей, снижение проявлений акне и других заболеваниях, связанных с возрастными гормональными изменениями.

Способ применения: зависимо от назначения ректально по одному суппозиторию 1-2 раза в день на протяжении до 10 дней, при необходимости до 20 дней. Побочные действия: не выявлены. Противопоказания: индивидуальная непереносимость к компонентам препарата. Срок годности: 24 месяца. Условия хранения: в защищенном от света и недоступном для детей месте при температуре от 0 ºС до 25 ºС. В упаковке10 суппозиторий. Купить СЕЛЕНАРИН можно также с целью профилактики. СЕЛЕНАРИН есть полезным  мужчинам в любом возрасте. СЕЛЕНАРИН будет актуальным в применении у мужчин старшего возраста с возрастными патологическими изменениями предстательной железы. А для мужчин молодого поколения он будет полезен, в том числе и как безопасное средство для зачатия здорового ребёнка, поскольку СЕЛЕНАРИН способствует улучшению качества еякулята. СЕЛЕНАРИН® благоприятно влияет на усиление мужской потенции, восстанавливает кровообращение в малом тазу при снижении сексуальной активности у мужчин и либидо женщин, действует направлено при эректильной дисфункции психогенного, сосудистого, эндокринного и смешанного типов за счет естественной стимуляции выработки баланса половых гормонов. Вследствие безопасного действия СЕЛЕНАРИНА улучшается эрекция у мужчин, нормализуется продолжительность полового акта, увеличивается выработка эякулята. Компоненты Селенарин® в организме человека нормализуют баланс соотношения гормонов у мужчин и у женщин с заболеваниями, которые связаны с возрастными гормональными изменениями, восстанавливают обмен веществ, предупреждают нарушения функций системы органов репродуктивной и мочевыделительной систем. При использовании СЕЛЕНАРИН® у мужчин и женщин с акне кожа скорее восстанавливается и очищается. СЕЛЕНАРИН® влияет на уменьшение холестерина и глюкозы в крови, нормализирует обмен веществ, усиливает распад жиров, оказывает тонизирующий, общеукрепляющий эффект.  При применении СЕЛЕНАРИНА отсутствует необходимость для пациентов дополнительно принимать витамины и микроэлементы, которые оказывают выраженное влияние на функции различных звеньев: репродуктивной системы – центральной нервной системы – эндокринные железы – полового органа мужчины. Витамины для мужчин метаболически необходимы, потому что связаны со структурой и функцией подавляющего числа ферментов, являясь их естественными катализаторами. При гиповитаминозах зачастую имеется дефицит апофермент-витамин-минерального комплекса, что в результате приводит к системным патологическим воздействиям. Ректальная форма введения СЕЛЕНАРИН определяет высокую эффективность этого профилактически-гигиенического средства, независимо от сопутствующих патологий, поскольку обильное кровоснабжение прямой кишки обуславливает быстрое всасывание растительного экстракта, а отсутствие печени в метаболической цепи позволяет достичь все сто процентов  биологически активных веществ СЕЛЕНАРИН к половому органу и половой системы в целом.

СЕЛЕНАРИН – экологически чистый продукт, разработанный методом бережного производства с успешной комбинацией функций и свойств, которые помогают Мужчине быть в прекрасной форме.  СЕЛЕНАРИН содействует достаточно качественному здоровому уровню сексуальной жизни при минимальных расходах времени и финансов для достижения максимальных личных преимуществ. Купить СЕЛЕНАРИН можно в аптеках Украины или заказать на нашем сайте в Интернет - магазине. Компания «ДИАСФАРМА» - эксклюзивный дистрибьютор профилактически-гигиенического средства «СЕЛЕНАРИН» в Украине и за границей.  

Выбирайте СЕЛЕНАРИН для красоты и здоровья Мужчины!

08/29/2017

Багато жінок в період менопаузи починають помічати в собі зміни. Вікові зміни: невідомо як появилась лишня вага, поганий настрій, дратівливість, нервозність, поганий сон. Адже, харчуємось та споживаємо їжу, як раніше, але чомусь  лишні кілограми «ростуть» швидше. Спілкування з рідними не приносить попереднього задоволення, та й чоловік, чомусь все робить не так. Не так, як нам хотілось. А як нам хочеться? Почуття втоми та пригніченості просто володіють тобою.

Нічого неприродного немає, адже жінки в середньому віці втрачають величезну кількість гормонів, які сприяють росту м'язів, запобігають відкладенню жирів та прискорюють обмін речовин. І тепер потрібно згадати про гормони, які грають ключову роль у процесі метаболізму та регуляції ваги. У нашому організмі є три види естрогенів: естрадіол, естрон та естріол. Ці три види не є взаємозамінними, оскільки вони створюють вирішальний вплив на жіночий організм у середньому віці.

Саме порушення гормонального балансу в середньому віці сильно впливає на здоров'я та хороше самопочуття жінки. У раптово розширеній талії повинен низький рівень естрадіолу та незбалансована кількість андрогенів, інсуліну, кортизолу, а також, можливо, і гормонів щитовидної залози. Ці порушення можна виправити за допомогою гормональної терапії під контролем спеціаліста та іншими препаратами, які допомагають враховувати особливості вашого організму і відповідно до цього змінити свій спосіб життя.

Естрадіол  - домінуючий в людському організмі естроген - виробляється яєчниками, а в період менопаузи його утворення повністю припиняється. Естрадіол підвищує чутливість організму до інсуліну, збільшує енергію організму, викликає хороший настрій, сприяє ясності мислення та хорошій пам'яті, впливає на вміння концентруватися, сприяє нормальному кров'яному тиску, оптимальній міцності кістки, покращує сон, сприяє сексуальному бажанню та нормальному, активному метаболічному процесу. Зниження рівня естрадіолу в середньому віці веде до зменшення виділення серотоніну. Втрата серотоніну відповідно призведе до депресії, підвищеної дратівливості, занепокоєння, підвищеної чутливості до болю, розладів харчових процесів, пробуджуватиме виникнення нав'язливих ідей, викликає порушення нормального ритму сну. Кожний з цих факторів може зменшити обмін речовин, а отже, зниження кількості естрадіолу веде до проблеми збільшеної ваги та труднощів із схудненням.

Естрон - виробляється яєчниками і жировими тканинами до та після менопаузи. Коли кількість естрадіолу знижується під час менопаузи, або після операції з видалення матки, або після перев'язування маткових труб, тоді жіночий організм починає виробляти більше естрону. Високий рівень естрону пов'язаний з низькою швидкістю метаболізму і, як наслідок, появою зайвої ваги. Естрон не запобігає небажаним змінам, які пов'язаним з менопаузою, зміною шкіри, кісток, волосся, кров'яних судин, головного мозку та інших органів. Високий рівень естрону також підвищує ризик захворювання раком молочних залоз та раку ендометрії матки.

Естріол - самий слабкий із людських естрогенів, і виробляється плацентою під час вагітності, тому в організмі невагітних жінок зазвичай відсутній. Естріол не замінює втрачений під час менопаузи естрадіол і не виконує його метаболічні функції, тому він не відновить баланс естрогену у клімактеричному періоді та не прискорить обміну речовин. Але якщо жінка приймає достатню кількість естріолу для зняття симптомів клімаксу, то цей гормон зможе стимулювати функціонування матки та молочних залоз.

В жіночому організмі також є тестостерон у малій кількості, в порівнянні з чоловічим органом, і з віком його зміст знижується. З настанням менопаузи тестостерону в жіночому організмі починає вироблятися в 2 рази менше, але цей процес також може статися і в молодшому віці. Тестостерон сприяє не тільки здоровому сексуальному потягу, але й грає важливу роль в процесі регуляції ваги. Цей гормон – діє як анаболік, тобто він сприяє росту м'язової маси, а жири використовує в якості пального, що, в свою чергу, також допомагає знизити вагу.

Оскільки ми говоримо про обмін речовин та про нормалізацію ваги, то варто згадати і про кортизол. Кортизол відомий як гормон стресу, а стрес супроводжує нас повсякденно. Рівень кортизолу піднімається в організмі при наявності як одно секундного, так і тривалого стресу. Але нетривалий та сильний стрес також зумовлює і вироблення адреналіну. Внаслідок як короткочасних, так і довгих реакцій на стрес та роздратування, жир на талії і всьому животі відкладається, а не розщеплюється. Це пов’язано з тим, що після важкого стресу організм відчуває голод від викиду адреналіну в кров, і це викликає в ньому стрімке бажання поїсти, а особливо чогось солодкого. Тому в результаті людина з’їдає більше, ніж необхідно. Хронічний стрес перевтомлює організм людини, робить його абсолютно безпомічним та з величезним бажанням з’їсти якусь «заспокійливу їжу» - тобто, чогось солодкого.

Як бачимо, шалений рим сучасного життя, сповнений стресами, на фоні вікових змін, а у жінок особливо в період менопаузи, формує всі фактори для порушення обміну речовин в організмі людини та нездоровому збільшенню ваги, і як наслідок - втрата жінкою сексуальної краси та привабливості.

Науковці проаналізували вище згадані процеси для того, щоб допомогти людині правильно застосовувати та корегувати хімічні процеси в організмі на благо самої ж людини. В результаті одних із таких досліджень було відкрито цілющі властивості трави люцерни посівної, яка за своїм хімічним складом сприяє природньому регулювання гормонального балансу у жінок віком від 45 років.

Люцерну називають «Царицею трав». Ця рослина (лат. Medicago sativa) багата активними речовинами: залізом, фосфором і кальцієм. У ній також містяться вітаміни А і С, ненасичені жирні кислоти, амінокислоти, фіто естрогени (куместрол і геністеїн), циклічні сполуки і сапоноїди, вітаміни D, Е, К, каротин, хлорофіл, близько 19 мінеральних макро – та мікроелементів, причому залізо, калій та магній у легкозасвоюваній формі. Важливо звернути увагу, що вітаміну С в люцерні міститься в ЧОТИРИ рази більше, ніж у цитрусових. Завдяки своїй особливо багатій компоненті трава люцерна застосовується як лікарська рослина в багатьох країнах Євросоюзу та США та внесена як дозволена до лікарського застосування до ФАРМАКОПІЇ багатьох країн Євросоюзу. Українська компанія «Науково-лікувальний фіто - центр «Авіцена» також зробили свій внесок у розвиток української фармації та розробили засіб профілактично-гігієнічний на основі екстракту трави люцерни ЦЕРНАВІН. Хімічний склад ЦЕРНАВІН: ізофлавоноїди, куместрол, лецитин, хлорофіл, октаконазол, сапоніни, стирол, алкалоїди, вітаміни групи B, А, Е, К, мінерали: залізо, кальцій, кремній, фосфор, магній та ін.

ЦЕРНАВІН має комплексний вплив на організм людини та є багатофункціональним. Фармакологічні властивості ЦЕРНАВІН: забезпечує синхронність функціональної активності нервової, ендокринної та імунної систем. ЦЕРНАВІН підсилює дезінтоксикацію організму, очищує організм від токсинів, знижує рівень холестерину в крові, виводить сечову кислоту, нормалізує водний баланс, має сечогінну дію, забезпечує зниження рівня глюкози в крові. ЦЕРНАВІН надає проти виразковий та загоювальний ефект. В ЦЕРНАВІНі міститься близько 8 ферментів (основна роль серед яких відводиться бетаїну), що сприяє поліпшенню харчування, процесів засвоєння харчових речовин, покращенню апетиту (застосовується при надмірній худорлявості). ЦЕРНАВІН володіє гепатопротекторними властивостями, які пов'язані з наявністю уронових кислот, що використовуються організмом для зв'язування та обезводнення різноманітних токсинів, процесу що відбувається в печінці. Велика роль у гепатопротекторній дії грає антиоксидантна дія екстракту люцерни, стимуляція біохімічних процесів у печінкових клітинах (нормалізує показники ферментів цитолізу, білірубіну та процесів так званого перекисного окислення ліпідів). ЦЕРНАВІН підвищує неспецифічну стійкість організму та стійкість до інфекцій (бактеріальним та вірусним), надає іммуннотропну дію: стимулює дію місцевих імунних реакцій (фагоцитоз), виражає протиалергійну дію  через пригнічення реакції гіперчутливості приторможеного типу, а протизапальні властивості ЦЕРНАВІНУ обумовлюють його використання при комплексній терапії циститів, простатитів, пептичних язвах, артритах, ревматизмі. ЦЕРНАВІН має позитивний вплив на відновлювальну систему організму: сприяє стимуляції регенеративних процесів, в тому числі кістково-м'язової, що є ефективним його  застосування у травматології. В травматології Цернавін використовується для прискорення солідації кісткової тканини, посилюється швидкість регенерації раненої та гострої поверхні. Цернавін сприяє загоєнню ран, ерозії, язв шкіри та шлунково-кишкового тракту, знімає набряки, свербіж, застосовується при профілактиці ускладнень. Механізм рано-загоювальної дії ЦЕРНАВІНу на шкірі і шлунково-кишковій оболонці шлунково-кишкового тракту пояснюється як анаболітичною, так і протизапальною активністю, а також його антиоксидантною дією. ЦЕРНАВІН може широко використовуватися як профілактичний засіб в спортивному тренуванні, оскільки є багатим джерелом вітаміну В6, який сприяє засвоєнню білків. Допоміжна поліетилен оксидна основа, що входить до складу ЦЕРНАВІНу, сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми. Екстракт люцерни містить сапоніни – це речовина, що нагадує по хімічній структурі гормони кори наднирників, що обумовлює їх адаптогенну дію. Естрогени – це гормони, які виробляються яєчниками і в невеликих кількостях в корі наднирників. Саме зниження статевих гормонів (естрогенів, андрогенів, прогестерону) в організмі жінки в період менопаузи запускає розвиток процесів старіння та розвиток хвороб, які асоціюються з ними. Тому, безперечно важливою є роль контролю гормонального балансу у жінок, особливо після 45 років. ЦЕРНАВІН містить естрогеноподібні речовини і є ефективним при терапії захворювань, пов'язаних з недостатністю естрогенів.

ЦЕРНАВІН рекомендується:

 • Жінкам для профілактики клімактеричних симптомів;
 • Жінкам старшої вікової групи зі зниженим гормональним фоном, що проявляється у вигляді свербіж та сухості статевих органів;
 • Жінкам, що хворіють на цукровий діабет, який також може супроводжувати свербіж піхви;
 • Всім при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми;
 • При захворюваннях, пов'язаних з порушенням обміну речовин: остеохондроз, поліартрит, атеросклероз та ін.;
 • У відновний період після перенесених операцій, травм, тяжких хвороб.

ЦЕРНАВІН – завдяки своєму складу є ефективним при замісній негормональній терапії симптомів дефіциту естрогенів, в тому числі і - для регуляції процесів метаболізму та регуляції ваги. Окрім цього, ЦЕРНАВІН рекомендується:

 • як протизапальний засіб при комплексній терапії: при циститах, простатиті, пептичних язвах, артритах, ревматизмі;
 • як профілактичний засіб в комплексі зі спортивним харчуванням як джерело вітаміну В6 для засвоєння білків;
 • в травматології – для прискорення солідації кісткової тканини, для посилення регенерації раненої та гострої поверхні, зняття набряків, швидкого загоєння ран, при ускладненнях.

Купити ЦЕРНАВІН можна в аптеках України або замовляйте на нашому сайті в Інтернет-магазині .

ЦЕРНАВІН – це засіб профілактично-гігієнічний від українського виробника для Вашого міцного здоров’я, краси та довголіття!

08/02/2017

Політика відповідального споживання активно впроваджується в розвинених країнах, які прагнуть подовжити та забезпечити тривалість життя на фоні зростання рівня якості, комфорту та фінансово-економічного життя громадян. В зв’язку з цим, активно почали розвиватися екологічні продукти. Адже технічний та індустріальний прогрес в сукупності з неякісним харчуванням, яке ґрунтується на застосуванні в виробництво продуктів різних шкідливих компонентів, надзвичайно негативно впливають на людський організм та навколишнє середовище в цілому. Розуміємо чи ні, а може не усвідомлюємо, а може дещо проявляємо лінь та пасивність щодо свого здоров’я, але продовжуємо жити в усталеному привичному ритмі повсякденного буття. Перебуваючи в такому інертному стані по відношенню до себе, до оточуючих, до екології навколишнього світу, ми прямуємо в напрямку хронічних захворювань, які зовсім не додають яскравих фарб життя. Але ж людина є свідомою, а тому може прийняти корисне для себе рішення – жити здорово, правильно харчуватися, вести в міру активний спосіб життя, що за певної послідовності, системності та тривалості призведе до зменшення споживання, а відповідно і скоротить відходи, які так забруднюють навколишній світ.

Цариця Природа все продумала. Багато-багато років вчені досліджують Природу, її можливості та успішність. Нам надано вже так багато інформації про корисність природніх ресурсів, що ми вже й не вникаємо в деталі.  Але в деталях криється важливе. Незважаючи на діяльність людини, погодьтеся – не завжди корисну для Природи та Людства, Природа залишається самою успішною у всіх сферах. Тому рослинні препарати, як частинка Природи, є також одними з найбільш ефективних у терапевтичному використанні. Широкий спектр фармакологічної активності щодо органів і систем організму, м’який терапевтичний ефект та ефект «післядії» роблять рослинні препарати одними із найбільш усталених, які викликають довіру лікаря та пацієнтів.

СЕЛЕНАРІН - рослинний препарат для нормалізації стероїдного дисбалансу, з сильно добре вираженою антиоксидантною дією, володіє антианемічним ефектом, місцево має протизапальний ефект, нормалізує мікроциркуляцію органів малого тазу. Селенарін – це високий профіль терапевтичної безпеки, що дозволяє використовувати режим тривалої фармакотерапії, використання СЕЛЕНАРІН незалежне від наявності супутньої патології, Селенарін може призначатися жінкам в будь-якій фазі менструального циклу, від застосування Селенаріну не розвивається ефект привикання. Селенарін можливо призначати в комбінації з іншими препаратами для підвищення ефективності  проходження профілактики та терапії. Широкий спектр терапевтичних ефектів Селенаріну (антиоксидантн, адаптогенний, антианемічний і т.д.) робить препарат економічно доступним для пацієнта, та дозволяє не призначати супутні вітаміни та мінеральні комплекси.

Селенарін - рослинний препарат, який відновлює гормональний баланс, обмін речовин і нормалізує кровообіг в малому тазу. СЕЛЕНАРІН хімічний склад: вуглеводи – 9,6%, білки – 4,4%, рослинні жири – 1,5%, зольні речовини – 4,6%, вітаміни B, C, PP, мікроелементи - цинк, селен, залізо, кобальт. Зокрема, Вітамін С регулює вуглеводний обмін, зміцнює судинну стінку, нормалізує згортання крові, сприяє регенерації тканин (стимулює синтез колагену), підвищує імунітет, має тонізуючу дію, покращує всмоктуваність кальцію, стабілізує психіку, концентрує увагу, покращує зір і стан волосся, зміцнює ясна, нормалізує вагу. Вітамін В1  бере участь у вуглеводному обміні; В1 впливає на функцію нервової системи, сприяє підвищенню розумової діяльності, концентрації уваги; впливає на діяльність травного тракту, підвищує м'язовий тонус шлунка і кишечника; регулює діяльність серцево-судинної системи і ендокринних залоз; В1 підсилює дію естрадіолу, не проявляючи самостійного естрогеноподібного ефекту. Вітаміни В2 і В6 беруть участь в обміні естрогенів, проявляють естрогеноподібну дію,  беруть участь в утворенні простогландинів з ненасичених жирних кислот, нормалізують рівень пролактину; вітамін В6 володіє нейропротекторною дією, здійснюючи координацію зв'язків між системами: центральної нервової системи - ендокринні залози – матки, та впливають на процеси інактивації естрогенів в печінці. Вітамін В9 володіє естргенноподібною дією. Вітамін В12 впливає на обмін білків, жирів і вуглеводів, покращує пам'ять, впливає на тривалість життя клітини - перешкоджає передчасному старінню, робить позитивний вплив на функцію кровотворного апарату, печінки і нервової системи. Вітамін РР володіє судинно - розширюючими властивостями, покращує мікроциркуляцію, приймає участь у виробленні гормонів, в обміні білків, жирів та амінокислот, в синтезі гемоглобіну та еритроцитів. Вітамін РР покращує фібрінолитичну активність крові (антикоагулянтна дія), проявляє дезінтоксикаційні властивості. Мікроелемент Цинк вважається самим «чоловічим» мікроелементом. Цинк (Zn) у великій кількості міститься в спермі і секреті простати. Завдяки цинку в організмі чоловіка підтримується необхідний рівень тестостерону (пригнічує роботу ферменту, що перетворює тестостерон в жіночий гормон естроген). Як інгібітор 5-редуктази, Цинк регулює рівень метаболіту тестостерону - дігідротестостерона, надлишок якого обумовлює гіперплазію простати. Цинк бере участь в регуляції активності ферментів спермоплазми, граючи роль як активатора, так і інгібітора. Цинк сприяє процесам коагуляції і розрідження еякулята. Цинк входить в структуру рецепторів для естрогену, регулюючи таким чином всі естрогенозалежні процеси. Цинк стимулює вироблення прогестерону і підтримує функціональну активність жовтого тіла (при його дефіциті розвивається передменструальний синдром і клімактеричний синдром). Цинк є необхідним для розщеплення алкоголю в організмі, так як входить до складу алкоголь-дегідрогенази. Цинк бере участь в синтезі різних анаболічних гормонів в організмі, включаючи інсулін, тестостерон, гормон росту. Дефіцит цинку виявляється при всіх імунно-дефіцитних станах. Селен приймає участь в утворенні гормонів щитовидної залози. Селен запобігає гіпертрофії передміхурової залози. Селен входить до складу білків м'язової тканини, білків міокарда. Кобальт, третій біомікроелемент, поряд із залізом бере участь в кровотворенні (контролює засвоєння заліза, еритропоез в кістковому мозку). Кобальт є основним вихідним матеріалом для утворення в організмі біологічно активного вітаміну В12, підвищує фагоцитарну активність лейкоцитів (імуномоделююча дія). Залізо забезпечує транспортування кисню в організмі, бере участь в процесах кровотворення і внутрішньоклітинного обміну. Залізо є необхідним для утворення гемоглобіну і міоглобіну. Залізо попереджає розвиток анемії, покращує стан шкіри, нігтів, волосся, нормалізує роботу щитовидної залози, впливає на метаболізм вітамінів групи В. Основною причиною розвитку залізодефіцитних анемій у жінок є крововтрати різної етіології, при цьому дефіцит заліза у жінок зустрічається в 6 разів частіше, ніж у чоловіків. За медичною та науковою статистикою загальна смертність хворих з анемією в цілому на 65% вище, ніж хворих без анемії. Тому профілактика виникнення анемій у жінок з порушенням менструального циклу є найважливішими факторами відновлення їх здоров'я.

Отже, Селенарін – це рослинний препарат, який містить натуральні вітаміни та мікроелементи, які виступають каталізаторами метаболізму статевих гормонів: прогестеронноподібних та естрогенноподібних, здійснюють судиннозміцнюючу та гемостатичну дію, володіють імунно-моделюючою, антиоксидантною та антианемічною дією. СЕЛЕНАРІН – це високий профіль терапевтичної безпеки (рідкісні або слабо виражені за характером і виразності побічні явища і токсичні дії). При ректальному способі введення Селенаріну знижується рівень алергічних реакцій, висока швидкість всмоктування (вже через 30 хвилин засвоюється близько п’ятдесяти відсотків складу, а через одну годину – всі сто, і це минаючи травний тракт, не наражаючись на руйнування в печінці) – це умовно прирівнюється за ефектом дії до внутрішньовенного введення.

Застосовуйте СЕЛЕНАРІН як профілактичний засіб чи в комплексі призначеної терапії для нормалізації гормонального балансу при порушеннях статевої функції у чоловіків, при простаті, при порушеннях менструального циклу у жінок, перед менструальних синдромах, менструаціях з больовими синдромами, дисфункціональних маткових кровотечах та в періоді менопаузи.

Купити СЕЛЕНАРІН можна в аптеках України або замовляйте на нашому сайті в Інтернет-магазині.

2017-07-07

Липень – середина літа. Це прекрасна пора для відпочинку, проведення відпусток та оздоровлення організму.  З яким нетерпінням ми чекаємо на поїздку куди-небудь до моря! А ще можна на природу, в ліс, головне – подалі від шуму агресивного міста з його усталеними транспортними пробками, ранково-вечірніми поїздками на роботу (у декого - не завжди любиму) та ще чимось не дуже цікавим. А от відпустка – це твій час. Час, який ти можеш приділити тільки собі. Або, майже собі, якщо у відпуску їдете гуртом, компанією або великою сім’єю.  

Готуючись у відпустку, як правило ми готуємо список необхідних в дорогу речей, в тому числі і – дорожня аптечка. У кожного є свій погляд на необхідні там лікарські та профілактичні засоби. Все залежить від ваших планів та місця проведення відпустки. А от що ми робимо для профілактики та підготовки організму до відпустки? Так – так, як саме підготовити організм до відпочинку, щоби не було великого здивування: чому після такого довгоочікуваного сонця раптом на губах вискакує герпес, не відомо звідки починається чхання, а звідки взявся кашель, цистит та інші розлади, подібні симптомам простуди.

І саме для того, щоби корисно та весело проводити час у відпустці, ми рекомендуємо скористатись порадою досвідчених відпочивальників та профільних спеціалістів, які звертають нашу увагу на корисність ЛІЗИНУ - незамінної амінокислоти. Лізин в організмі не синтезується, але ця амінокислота є дійсно незамінною, адже сприяє правильному функціонуванню нервової та серцево-судинної систем в організмі, необхідна для росту, відновлення тканин, виробленню антитіл, гормонів, ферментів, альбумінів. Лізин допомагає імунній системі. Тобто, лізин посилює стійкість організму до вірусів і не дає їм можливості розмножуватись. А чи відомо вам, що організм послаблюється від перебування на сонці, від переїздів, втоми, перекусів у дорозі нашвидкуруч? А  коли імунітет послаблюється, то віруси тут же швидко активізуються і при дефіциті лізину зразу ж проявляються нездорові симптоми. Симптоми дефіциту лізину: втомлюваність та відчуття, що немає сил, почервоніння очей, в’ялість та головні болі, знервованість, запаморочення, надмірне випадіння волосся, схильність до інфекцій, анемія, нудота, у жінок – порушення менструального циклу та зниження лібідо, у чоловіків – проблеми з потенцією. Тому перед поїздкою, а ще краще - і під час відпустки дуже важливим буде збагатити свій організм незамінною амінокислотою – ЛІЗИНОМ. Лізин можна отримати через правильні продукти харчування: наприклад, молоко, яйця, курятина, бобові та ін. Але бувають випадки коли організм не засвоює ці продукти. У випадку відсутності таких продуктів або їх несприйняття організмом потрібно шукати інші джерела поповнення організмом лізину. А ще можна застосовувати профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН, який містить природній лізин в необхідному для засвоєння балансі: із залізом, групою вітамінів А, С, В1. Адже важливими є не стільки кількісні показники, а саме дотримання правильних пропорцій амінокислот. Потрібно зауважити, що лізин в організмі не накопичується, і не створює токсичної дії на організм. З лізину будуються білки м'язів і колагену - компоненти сполучної тканини. Лізин відповідає за міцність кровоносних судин, еластичність зв'язок, відповідає за засвоєння в організмі кальцію. Амінокислота лізин запобігає остеопорозу, атеросклероз, інсульту та інфаркту. І лізин регулює діяльність молочних залоз. Лізин необхідний організму завжди. Згідно з останніми науковими даними було з'ясовано, що лізин в організмі не накопичується, виділяючись разом з продуктами обміну. А в той час, поки дана амінокислота присутня в організмі, вона виконує роль енергетичної компоненти.

НАВЕНІН®  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в клітинах органів та м’язевих тканинах, покращує засвоєння вуглеводів. НАВЕНІН хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд – авенін. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин та покращує метаболізм.

Лізин, який міститься в профілактично-гігієнічному засобі НАВЕНІН, також має багато інших корисних бонусів для здоров'я та довголіття людини:  покращує структуру волосся, робить його більш щільним та гладким; сприяє формуванню м'язів тіла, фізичної та розумової сили, відновленню кісток, суглобів та зв'язок, сприяє регенерації тканин. Лізин здійснює противірусну дію, особливо по відношенню до вірусів, що викликають всі види герпесу та ГРВІ. НАВЕНІН за сприяння лізину підвищує розумову працездатність організму, покращує короткострокову пам'ять. А ще дуже важливо – це профілактика атеросклерозу, хвороби Альцгеймера.

Кому корисний та рекомендований профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН:

 • Вегетаріанцям. Більшість людей отримують необхідну кількість лізину з їжі. Однак при вегетаріанському харчуванні і знежиреній дієті потреба в лізині не може задовольнятися в повному обсязі, щоб відповідати потребам здорового організму.
 • Всім подорожуючим.
 • Всім, особливо - тим, кому 40+ та ослабленим людям
 • При вікових змінах (особливо чоловічого організму). Чоловіки у віці потребують більшої кількості лізину, ніж молоді хлопці.
 • Всім, хто фізично активний - бігає, стрибає, навантажує м'язи і зв'язки. У бігунів на довгі дистанції недостатність лізину може привести до запалення сухожиль, а також до виснаження м'язів. При заняттях бодібілдингом та фітнесом.
 • НАВЕНІН також рекомендується як профілактичний засіб при атеросклерозі, ожирінні, до та після операцій. Лізин в поєднанні з проліном і вітаміном С запобігає утворенню ліпопротеїдів, що викликають закупорку артерій, отже, буде корисний при серцево-судинних патологіях.
 • Навенін® це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Навенін® не викликає привикання, покращує працездатність, нормалізує сон. Під час прийому НАВЕНІНу відмічається зменшення та усунення проявів головної болі мігреневого походження.

 Отже, застосування профілактично-гігієнічного засобу НАВЕНІН за тиждень до початку відпустки чи тривалої поїздки правильно підготовить Ваш організм до відпочинку. А щоби після 40 років зберегти молоде обличчя, струнку фігуру та бути в прекрасній формі, застосовуйте Навенін® як профілактичний засіб один-два рази на рік курсом по десять днів. І нехай Ваше здоров’я Вас радує та стає з кожним днем кращим!

2017-07-02

Натуральні рослини здавна використовувались людиною для задоволення своїх потреб у їжі, а також у профілактиці та лікуванні тих чи інших захворювань. Не менш вагомою є роль рослин в нашому житті сьогодні. Вірніше було би сказати, що ще більш значною є вагома роль лікарських рослини в житті людини саме сьогодні. Практично жодне захворювання, що стосується органів сечостатевої, чоловічої та жіночої  репродуктивної сфери, не обходиться без призначення свічок із рослинних екстрактів, які використовують вагінально або ректально залежно від призначення.

Особливо це важливо при запальних гінекологічних чи урологічних процесах. Протизапальні свічки в гінекології, урології та проктології застосовуються широко, і мають ряд переваг для досягнення позитивного результату. Перевага супозиторій полягає в тому, що діюча речовина надходить у кров надзвичайно швидко: після введення супозиторію вже через 30 хвилин засвоюється близько п’ятдесяти відсотків складу, а через одну годину – всі сто, і це минаючи травний тракт, не наражаючись на руйнування в печінці. Супозиторії   профілактично-гігієнічні засоби НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ мають форму округленого циліндра. Характерною особливістю супозиторій НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ є їх здатність зберігатися в твердому вигляді при кімнатній температурі повітря і танути до необхідного стану при температурі тіла. Допоміжна поліетиленоксидна основа сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми, які супроводжують запальні гінекологічні та урологічні процеси. За методом введення свічки НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ застосовуються:

 • ректально - вводяться через задній прохід у пряму кишку;
 • вагінально - вводяться в піхву.

Свічки, які вводяться вагінально, крім основної дії, ще впливають місцево безпосередньо на вогнище ушкодження. При використанні супозиторій практично відсутні алергічні реакції, а саме введення свічок досить просте та є безболісним. Замовляйте рослинні профілактично-гігієнічні засоби НАНОДІГАЛ, СЕЛЕНАРІН, ЦЕРНАВІН, НАВЕНІН, ФЕЛІСИЛ в аптеках України або в нашому Інтернет-магазині!

2017-06-29

Коли ми живемо, перебуваючи в доброму гуморі та здоров’ї,  не особливо задумаємось - чому нам добре? Добре та й добре. І так триває, поки не побачиш різких змін в собі або близькій дорогій тобі людині, наприклад – МАМІ.

У Мами погіршилася пам’ять, у Мами високий рівень цукру, у Мами клімакс, у Мами нестабільний тиск, у Мами пієлонефрит, Мамі не можна це їсти, тому що там багато шкідливого холестерину.  І раптом, невідомо звідки чуємо від лікаря: високий рівень цукру в крові, холестерин, шкідливі звички руйнують клітини мозку, стійке порушення пам'яті, вікове погіршення когнітивної функції, яке залежно від тяжкості є ознакою деменції Альцгеймера, організм рано починає старіти, стреси та емоційне перенавантаження скорочують тривалість життя людини.  Відома картина? Невже це все могло звалитися на одну МАМУ, тільки тому що її організм входить в період старості! Складні почуття наповнюють тебе від усвідомлення такого процесу змін в людському організмі. Організм старіє, зношується. Так, це відомо. Але чи можемо ми усвідомити, що СТАРІЄ МАМА? Твоя МАМА.

Чи можна щось зробити, щоб попередити такі складні негативні процеси зношення організму, призупинити старіння дорогої тобі людини – МАМИ, БАТЬКА? А як твій власний організм? Адже для того, щоби попередити процес старіння організму важливим є практичне застосування засобів профілактики, в тому числі і для попередження деменції, і починати профілактику потрібно вже в середньому віці.

Нам багато відомо про необхідність правильного харчування, здорового способу життя як перших факторів збереження нашого здоров’я. Але чим більше розвивається технічний  прогрес, який мав на меті покращити життя людини, тим більше неоднозначних наслідків спостерігаємо в екології, та зокрема в порушеннях здоров’я людини. І тут на допомогу нам приходить природа. Багата, прекрасна, цілюща ПРИРОДА. Тривалий практичний досвід використання людиною лікарських рослин в своєму житті підтвердили їх високу ефективність для здоров’я людини. Використовуючи наукові медичні дослідження, «Науково-лікувальний фіто-центр «Авіцена» розробили для догляду за хворими та для попередження хронічних захворювань - засоби профілактично-гігієнічні з рослинних екстрактів.

Засіб профілактично-гігієнічний з рослинних екстрактів Навенін®  - це рослинний препарат з екстракту вівса в стані молочної стиглості, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі та покращує засвоєння вуглеводів. Мікро та макро елементи: Са, Mg, F, Mn, Fe, Zn. Си, К, Si, Na, I, білок, фітостерини, вітаміни: A, D, В1, В2, Вб, В12, С, Е, К, ферменти, що розщеплюють білки та сприяють їх засвоєнню, алкалоїд авенін. Алкалоїд авенін в комплексі з вітамінами і мікроелементами надає заспокійливий і загально зміцнюючий ефект, що особливо виражається при застосуванні у пацієнтів похилого віку, які особливо страждають хронічними захворюваннями. При застосуванні НАВЕНІНУ відзначається стабілізація імунної системи, відновлюється обмін речовин в клітинах органів і тканин, нормалізується жировий обмін, знижується рівень холестерину в крові, що сприяє призупиненню процесів старіння. Фітостерини, що входять до складу, гальмують всмоктування холестерину в кишечнику. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту екстракт вівса, що входить до складу НАВЕНІН, надає яскраво виражений протизапальний ефект, нормалізує стул, підсилює перистальтику. Активні речовини Навеніну нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, підвищують загальний життєвий тонус. НАВЕНІН має загально зміцнюючу, тонізуючу, кровотворну дію на організм людини, покращує і оновлює склад крові, перешкоджає утворенню тромбів, підвищує захисні властивості організму. НАВЕНІН нормалізує обмін речовин, має антисклеротичну дію, підвищує захисні функції організму, його здатність до самоочищення, стримує розвиток процесів, що наступають внаслідок старіння організму. НАВЕНІН завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують в комплексній терапії при сечокам'яній хворобі.

Показання до застосування НАВЕНІН  в комплексній терапії:

- при ішемічній хворобі серця, гіпертонії, нейронциркуляторній дистонії всіх функціональних типів, у післяінфарктних станах, хронічній серцевій недостатності, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті;

- застосовується при подагрі, остеохондрозі, артритах і поліартритах, атеросклерозі;

- при порушеннях роботи ендокринної системи, при цукровому діабеті (регулює вміст цукру в крові), при захворюваннях щитовидної залози;

- як пом'якшувальний засіб, що стимулює вироблення біотину (вітамінної речовини, що нормалізує обмін холестерину, амінокислот і білків в організмі);

- для зняття нервової напруги на тлі втоми і перевтоми, стресів, що супроводжуються безсонням, дратівливістю, зниженням пам'яті та уваги.

- для досягнення заспокійливого і загальнозміцнюючого ефекту в лікуванні неврозів, нервового виснаження різної етіології, для відновлення працездатності, підвищення життєвого тонусу;

- в післяопераційний період.

НАВЕНІН застосовують залежно від призначення вагінально або ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день 10 днів, при потребі – до 20 днів; для пацієнтів похилого віку – застосовувати ректально впродовж 2-3 тижнів. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Зовнішні фактори будуть впливати та прискорювати процес старіння організму. Але ми маємо можливість турбуватися про свій організм та подовжити його здорове життя: гарний настрій, правильне харчування та здоровий спосіб життя будуть сприяти тому, щоби Ви прожили відведенні Вам роки якісно та повноцінно, а наш профілактично-гігієнічний засіб НАВЕНІН нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем, знизить рівень холестерину в крові, підсилить синтез речовин, сприятиме кровотворенню, забезпечить зниження рівня глюкози в крові. НАВЕНІН також піднімає життєвий тонус на фоні тривалих хронічних захворювань, перевтоми та стресів, допоможе Вам покращити роботу травної системи та покращить Ваш зовнішній вигляд. Тільки доклавши реальних зусиль можливо зберегти своє здоров’я, подовжити своє активне довголіття, нівелювати початок старості та відкласти на пізніше період виникнення старчих немочей. Починаючи з 30 років застосовуйте НАВЕНІН також як щорічну профілактику організму спільно з раціональним харчуванням, дозованим фізичним навантаженням та в міру активним відпочинком. Важливо навчитися проживати своє життя в активному та здоровому станні. НАВЕНІН – Ваш практичний помічник для здорового життя!