Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

ТОВ ДІАСФАРМА займається ексклюзивною дистрибуцією препаратів українського фармацевтичного виробника ПП «Науково-лікувальний фітоцентр «Авіцена» в Україні та за її межами.

Виробництво рослинних препаратів для здоров’я відбувається на автоматичній лінії по особливій технології вакуумно-конденсованого обезводнення, розробленій ПП «НЛФ «Авіцена». Ця технологія забезпечує якісне зберігання та максимальну концентрацію корисних властивостей трав, які стали основою препарату, а автоматизація виробництва дозволяє збільшувати виробництво товарів з дотриманням вимог чинного законодавства. Важливим є те, що ПП «НЛФ «Авіцена» сама вирощує рослини для своїх виробничих потреб в екологічно чистій частині України, що також сприяє високій якості та ефективності цих рослинних препаратів. Унікальна технологія вакуумно-конденсованого обезводнення дозволяє отримати концентровану субстанцію з посиленими лікувальними властивостями.

Наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором препаратів ПП «НЛФ «Авіцена» згідно Генеральної довіреності ПП «НЛФ «Авіцена». Для взаємних інтересів пропонуємо аптечним мережам та спеціалізованим торговим компаніям фармацевтичного ринку ділове співробітництво по всіх товарних позиціях, представлених в Інтернет - магазині.