Наша адреса:

02099,м. Київ, 

вул. Бориспільська,

буд.9, корп.8


Телефони:

+38(044) 337-47-98

+38(067) 539-36-46

+38(093) 738-26-55

працює Інтернет-магазин

НАВЕНІН (NAVENIN)

Ціна: 155.00 грн 155.00 грн
Кількість: 

НАВЕНІН®

                                                                                             ТУ У 24.5-31234777-020:2005 Зміна №2

Висновок ДСЕЕ від 26.04.2016 р.  №05.03.02-07/14670

Навенін®  - це рослинний препарат, який багатий цінними незамінними амінокислотами (лізин, триптофан), містить білки, ефірні масла, жири, вуглеводи, сприяє поліпшенню обміну речовин в організмі та покращує засвоєння вуглеводів. Навенін® застосовують як протизапальний засіб при запаленнях різних органів, в тому числі і шлунково-кишкового тракту. Механізми антиатеросклеротичної дії фітостеринів, що входять до складу, пов'язані з їх здатністю гальмувати всмоктування холестерину в кишечнику, знижувати в крові рівень холестерину і ліпопротеїдів низької щільності - «поганих ліпідів». Завдяки вмісту магнію Навенін® застосовують для поліпшення роботи серцевої і нервової систем. Активні речовини Навеніну® нормалізують серцебиття, апетит, позбавляють від безсоння, поповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему організму. Поліфеноли, що входять до складу, сприятливо впливають на підшлункову залозу і печінку, а тіреостатін - на діяльність щитовидної залози. Навенін® завдяки здатності виводити з організму пісок і камені та зменшувати набряки, використовують при сечокам'яній хворобі. Навенін® зміцнює нервову систему, судини і серцевий м'яз, сприятливо діє на склад крові. Навенін® це прекрасний засіб для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період. Велика кількість мінеральних солей і найцінніших мікро і макроелементів: цинку, фосфору, заліза, кобальту, кремнію, фтору, йоду, в сукупності з комплексом вітамінів групи В, А, Е насичує організм, відновлює обмін речовин, покращує метаболізм. Дія компонентів Навенін® різноспрямована, тому може застосовуватися в комплексній терапії великої кількості захворювань.

Форма випуску та склад: 1 супозиторій містить у вигляді рослинного екстракту густого трави вівса посівного в молочній спілості, допоміжні речовини: поліетиленоксид-1500, ланолін безводний. Хімічний склад: вітаміни групи B, А, Е, мінерали: цинк, мідь, кобальт, залізо, марганець, йод, фтор, хром, сірка, кальцій, фосфор, магній та ін.; органічні кислоти – щавелева, малонова, ерукова; повноцінний білок 16%, жири 9%, вуглеводи, фітостерини: стігмастерін, сітостерін, ін.; кумарин, глюкозид ваніліну, а також важливий алкалоїд - авенін.

Фармакологічні властивості: нормалізує синхронність функціональної активності нервової та серцево-судинної систем. Попереджує процеси старіння, знижує рівень холестерину в крові, підсилює синтез речовин, сприяє кровотворенню, забезпечує зниження рівня глюкози в крові. Піднімає життєвий тонус на фоні тривалих хронічних захворювань, перевтоми та стресів. Допоміжна поліетилен оксидна основа сприяє зменшенню набряків слизових оболонок, усуває неприємні симптоми.

Рекомендації до застосування Навенін® в комплексній терапії:

  • -при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гастритів, панкреатитів, холециститів, при гепатиті, панкреатиті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гастритах, незалежно від стану кислотності шлункового соку, а також цукрового діабету, екземи, діатезу, анемії;
  • - для стимуляції обміну речовин, виведення шлаків з організму;
  • - при хронічних захворюваннях сечостатевої системи (циститі , нефриті, пієлонефриті, уретриті, та і.н.);
  • - для зміцнення нервової системи, судин і серцевого м'язу, для відновлення функціональної активності нервової та серцево-судинної систем;
  • - при туберкульозі та хронічних захворюваннях легких та бронхів (пневмонії, бронхіті та ін.), бронхіальній астмі;
  • -у гінекології: жінкам, що страждають цукровим діабетом, при ерозіях і язвах для прискорення регенерації, усунення подразнення, для зняття запалення та бактеріальної санації при тривалих та виснажливих захворюваннях, стресах та перевантаженнях і т.п.

Для профілактики: у відновлювальний період після операцій, травм, важких та тривалих хвороб, при нервовому виснаженні, синдромі хронічної втоми, для зміцнення імунітету та профілактики ГРЗ в осінньо - весняний період, для покращення апетиту .

Спосіб застосування: залежно від призначення вагінально або ректально по одному супозиторію 1-2 рази на день впродовж 2-3 тижнів. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Побічні дії: не виявлені.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Термін придатності: 24 місяці.

Умови зберігання: у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 0ºС до 25ºС. Не допускається зберігання біля опалювальних приладів.

Упаковка: 10 супозиторіїв в упаковці.

Виробник:  ПП «Науково-лікувальний фітоцентр «Авіцена», Україна, 61052, м. Харків, вул. Чоботарська, 57

Зареєстрована торгова марка: укр. м.:НАВЕНІН, рос. м.: НАВЕНИН, англ. м.: NAVENIN

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні та за її межами: ТОВ «ДІАСФАРМА», м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп.8

тел. +38(044) 337-47-98, www.diasfarma.com.ua, e-mail: office@diasfarma.com.ua

Не є лікарським засобом. Засіб профілактично-гігієнічний на основі екстракту трави вівса посівного молочної стиглості.